جستجو

ثبت‌نام

مراحل طراحی دکوراسیون اتاق خواب

مراحل طراحی دکوراسیون اتاق خواب

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب ایده‌های مختلفی وجود دارد. ایده‌هایی که هر یک به تنهایی بسیار جذاب خواهند بود و به شما کمک خواهد کرد که یک فضای ارزشمند و کاملا شخصی ایجاد کنید و برای این کار در مسیر طراحی قدم بگذارید تا الگو، نقش و شکل خود را در اتاق خواب پیاده کنید.

هر اتاق خواب از جمله اتاق اصلی، اتاق‌های هر یک از اعضای خانواده و اتاق‌های مهمان از نظر عملکردباید خوابی آرام و ترمیم‌کننده را که برای سلامتی حیاتی است، تقویت کند. اما بر خلاف باقی فضاهای اشتراکی درون خانه اتاق خواب ها می توانند با سلیقه و نیازهای یک یا دو نفر مطابقت داشته باشند و ظاهری کاملا فردی ایجاد کنند.

دیزاین اتاق خواب با دکور مناسب همچنین می‌تواند راحتی را به حداکثر برساند تا آرامش را تقویت کند و اتاق‌هایی هستند که می‌توانید مبلمان متفاوتی نسبت به دیگر بخش‌های خانه برای آنها انتخاب کنید، زیرا در معرض رفت و آمد در مناطق دیگر خانه قرار نمی‌گیرند.

دیزاین اتاق خواب

دیزاین دکوراسیون اتاق خواب

دیزاین اتاق خواب یکی از مهمترین عناصر در خلق یک فضای آرام و دلنشین برای استراحت است. این فضا نه تنها باید شگفت‌انگیز و جذاب باشد، بلکه نیازمند توازن مناسبی از آراستگی و سادگی است. انتخاب رنگ‌ها، ترکیب مواد، نورپردازی و مبلمان مواردی هستند که تاثیر بسزایی در جلب آرامش دارند. بهینه‌سازی فضای ذخیره‌سازی، استفاده از نمایش‌های هنری شخصی و جزئیاتی همچون گلدان‌های گل، چراغ‌های نرم و پارچه‌های انتخابی برای پرده و تختهای خواب نیز تأثیرگذار هستند. در تزیین اتاق خواب هدف این است که اتاق خواب به عنوان یک مکان مختصات شخصیت و سلیقه شما شناخته شود و همچنین محیطی مطلوب برای استراحت و راحتی ایجاد کند.

کف پوش اتاق خواب را انتخاب کنید

طراحی دکور اتاق خواب را با انتخاب کفپوش مناسب شروع کنید. از آنجایی که هر روز صبح با پاهای برهنه به کف اتاق خواب می روید، گرما و راحتی یکی از ویژگی های ضروری است. فرش آن را برای کل فضا فراهم می کند و می‌تواند ترجیح شما باشد. همچنین کفپوش چوبی، زیبایی طبیعت را به اتاق خواب می آورد و جایگزین مطلوبی به عنوان جایگزین فرش برای فضا است. در حالی که سطح خنکی نیست، ترکیب آن با یک قالیچه در کنار تخت برای راحتی نهایی زیر پا هنگام ترک تخت انتخاب مناسبی خواهد بود. استفاده از موکت‌های نرم و موکت کردن تمام کف اتاق نیز یکی دیگر از گزینه‌های موجود برای کف اتاق خواب شما است. شما باید برای انتخاب کف پوش اتاق خواب به این نکات توجه داشته باشید.

کفپوش دکوراسیون اتاق خواب

به مبلمان اتاق خواب فکر کنید

تخت زمانی که تصمیم می گیرید چگونه یک اتاق خواب را طراحی کنید، محور است و باید به اندازه ساکنین آن و همچنین اتاق باشد. در حالت ایده‌آل، باید 10 تا 15 سانتی‌متر از قد بلندترین فرد حاضر بلندتر باشد و هر یک از زوج‌ها باید بتوانند بدون تماس دست‌ها پشت سر و آرنج خود دراز بکشند.

مبلمان مناسب اتاق خواب

اگر در حال تحقیق در مورد ایده‌هایی برای دکور اتاق خواب مدرن یا سنتی هستید، تخت های اسکلت فلزی یا چوبی بهترین مکمل برای اتاق هستند. استفاده از تخت‌های سنتی مثل تخت‌های دارای سایبان توجه را به اتاقی با ارتفاع خوب جلب کنید. هم گزینه های سنتی و هم مدرن موجود است.

در یک اتاق کوچک، خطوط تمیز طراحی تخت خواب مدرن می تواند فضا را به حداکثر برساند – از قاب های تزئین شده یا سنگین که از نظر بصری یا فیزیکی تحسین برانگیز هستند اجتناب کنید. میزهای خواب باید متناسب با اتاق باشند و می توانند سطح ذخیره سازی مورد نیاز شما را فراهم کنند. اگر قرار باشد آنها فقط به عنوان مکانی برای لامپ و مطالعه کنار تخت عمل کنند، می توانند از نظر طراحی زیباتر باشند در حالی که استفاده از نسخه‌های دارای کشو فضای ذخیره را افزایش می دهند. رعایت این نکات به شما برای انتخاب مبلمان اتاق خواب کمک زیادی می‌کند.

تخت مناسب برای اتاق خواب

طراحی نور دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب شما برای دکور خود به روشنایی احتیاج دارد تا توانایی انجام فعالیت های مختلف را در خود جای دهد و همچنین در زمانی که نور روز کافی نیست، نور کلی را فراهم کند. برای یک اتاق خواب نورپردازی به صورت لایه‌ای یک گزینه بسیار جذاب برای شما خواهد بود. که این شامل طیف وسیعی از چراغ‌های سقفی، زمینی، رومیزی و دیواری است که به مشتریان ما اجازه می‌دهد در صورت نیاز، حال و هوای فضا را تغییر دهند.

از آنجایی که نور ملایم‌تر ممکن است در برخی از قسمت‌های اتاق خواب برای ایجاد زیبایی و آرامش‌بخشیدن به محیط مفید باشد، توصیه می‌کنیم نورپردازی را در کنار تخت نصب کنید. ایده‌های روشنایی هوشمند اتاق خواب، مانند چراغ‌های آویز یا لوستر می‌توانند نور مناسبی را برای اتاق فراهم کنند.

نور در دکوراسیون اتاق خواب

در کنار تخت، چراغ‌های رومیزی نورپردازی را برای مطالعه مشخص می‌کنند، اما برای اتاق خواب‌های کوچک، اگر فضای خواب مناسب نباشد یا سطح آن خیلی کوچک باشد، انتخاب ایده‌های نورپردازی دیوار اتاق خواب، مانند دیوارکوب یا چراغ‌های آویز، ترجیح داده می‌شود.

در اتاقی با تیرهای نما و سقف طاقدار، نوارهای ال ای دی می توانند به زیبایی آن را روشن کنند و همچنین می توانند به عنوان نورپردازی ویژه بالای یک تخت خواب ثابت استفاده شوند. نور را همچنین می توان در نازک کاری مانند قفسه بندی گنجاند تا اجسام نمایش داده شده را برجسته کند که فضای اتاق را بیشتر خواهند کرد.

در مورد طراحی دکوراسیون اتاق خواب تصمیم بگیرید

وقتی به نحوه طراحی اتاق خواب از نظر دکوراسیون فکر می کنید، باید اندازه و جهت آن در کنار ترجیحات شخصی فکر کنید. ایجاد فضای آرامش و آرامش برای فضای خواب بسیار مهم است، اما بهترین رنگ‌های اتاق خواب از سفید ملایم، خاکستری یا سایر رنگ‌های خنثی ملایم تا رنگ‌های آبی و سبز را شامل می‌شود.

دموراسیون اتاق خواب

برای اتاق‌های کوچک، رنگ‌های کم‌رنگی که به نظر می‌رسد از چشم دور می‌شوند می‌توانند برای گسترش بصری اتاق ترجیح داده شوند، اما جهت اتاق را نیز در نظر داشته باشید. در نور شمال، رنگ روشنی که پایه خاکستری یا سبز داشته باشد حتی سردتر به نظر می رسد. به طور کلی رنگ المان بسیار مهمی برای اتاق خواب به حساب می‌آید و به شخصی سازی فضا کمک بسیاری خواهد کرد.

کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری اتاق خواب، فضایی است که به شما این امکان را می‌دهد تا محل ذخیره‌سازی وسایل خود را بهتر و زیباتر کنید. فرقی نمی‌کند چه تعداد زیادی پیراهن، کفش، شلوار یا سایر لوازم جانبی داشته باشید، هنگامی که نیازهای شما تغییر می‌کند، می‌توانید راه‌حل‌هایی مانند اضافه‌کردن قفسه یا کشو به کمد دیواری‌تان اضافه کنید.

اگر در انتخاب کمددیواری اتاق‌خواب دقت داشته باشید، خواهید فهمید که وقتی هر چیزی فضای خاص خود را داشته باشد، صبح آرام‌تری خواهید داشت و همچنین دارای اتاق‌خواب بهتری برای استراحت در شب نیز هستید.

شما می‌توانید با انتخاب قفسه‌هایی با عمق متناسب، چیدمان وسایل خود را بهبود ببخشید. قفسه‌های باریک‌تر و نزدیک‌تر به یکدیگر مدیریت و پیداکردن آنچه در کمد لباس خود دارید را آسان‌تر می‌کند.

شما می‌توانید لوازمی را که به‌ندرت استفاده می‌کنید، مانند چمدان، لحاف یا لباس‌های فصلی را در بالای کمد دیواری اتاق خواب خود نگهداری کنید. دقت داشته باشید که وسایلی را که روزانه استفاده می‌کنید در ارتفاع مناسب قرار دهید. 

رنگ مناسب اتاق خواب

رنگ مناسب اتاق خواب

رنگ مناسب اتاق خواب موضوعی فراتر از زیبایی‌شناسی است. هرچند که فضای شخصی شما فرصتی عالی برای به نمایش گذاشتن شخصیت منحصر به فردتان است، اما به همان اندازه مهم است که انتخاب‌های شما از جمله رنگ‌ها نیز مناسب باشند. به‌خصوص زمانی که هدف شما ایجاد پناهگاهی برای استراحت و آرامش باشد.

بر اساس نظریه روانشناسان، رنگ‌ها از نظر روانی بر احساسات تأثیر می‌گذارند، از جمله توانایی شما برای خوابیدن. برخی رنگ‌ها ممکن است باعث آرامش شوند، درحالی‌که برخی دیگر ذهن را تحریک می‌کنند و شما را هوشیارتر می‌کنند.

بر اساس تجربه، رنگ آبی بهترین رنگ برای اتاق‌خواب است، به‌خصوص که تحقیقات نشان می‌دهد که می‌تواند اثرات آرام‌بخشی زیادی دارد. سبز به دلیل مفاهیمی که با طبیعت دارد، قهرمان آرامش‌بخش دیگری است. رنگ‌های بیش از حد روشن یا نئونی می‌توانند تأثیر معکوس داشته باشند و خوابیدن را دشوار کنند؛ بنابراین در لیست رنگ‌ مناسب اتاق خواب قرار نمی‌گیرند. 

اتاق خواب پسرانه

کمد دیواری اتاق خواب

ایده اتاق خواب پسرانه یک‌دنیای کامل از فرصت‌ها را ارائه می‌دهد. کافی است به فضاهایی با آثار هنری الهام‌بخش، رنگ‌های جسورانه و تصاویر افسانه‌ای فکر کنید. البته، این ایده‌های اتاق بچه‌ها نیز باید با همه وسایلی که در اتاق نگهداری می‌شوند، هماهنگی داشته باشند.

توجه داشته باشید که برای دکور اتاق خواب پسرانه از لوازمی استفاده کنید که فرزندتان با آنها رشد کند و باگذشت سال‌ها و تغییر سلیقه‌شان سازگار باشند. از طرفی، درست مانند ایده‌های اتاق‌خواب دخترانه، وجود مکان‌های زیادی برای نگهداری وسایل ضروری است.

قفسه‌های کتاب نیز مکمل‌های بسیار خوبی برای دکوراسیون اتاق‌خواب پسران هستند، در واقع، جایی برای نگهداری اسباب‌بازی‌ها، وسایل مدرسه و کتاب. هنگام طراحی اتاق پسرانه در زمان کودکی، توجه به جزئیاتی مانند زوایا، ارتفاع و غیره مهم است تا آنها بتوانند در محیطی امن و سازگار تکامل یابند.

طراحی دکور اتاق خواب دخترانه

اگر به دنبال ایده برای اتاق‌خواب دخترتان هستید، باید بدانید که دکوراسیون اتاق خواب دخترانه می‌تواند چالش‌برانگیز باشد؛ زیرا اغلب سلیقه آنها با شما  مطابقت ندارد! اگر دختر نوجوانی دارید  به او فرصت بدهید تا در دکوراسیون اتاقش سهیم باشد. در غیر این صورت می‌توانید خودتان با مطالعه مقالات مختلف از سایت مدوسادکور این وظیفه را به عهده بگیرید.

دکور اتاق خواب کودک

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک

اتاق خواب کودک، فضایی است که باید به شیوه‌ای که با تجربه و خلاقیت کودکان هماهنگ باشد، طراحی شود. این فضا باید نقش یک آموزشگاهی جذاب را ایفا کند که بر اساس علاقه‌ها و همچنین رشد و تکامل کودک تنظیم شده باشد. رنگ‌های شاد و زنده، از افرازهای جذاب و ایجاد انرژی مثبت برخوردارند. از اسباب‌بازی‌ها و تزئیناتی که به رشد و آموزش کودک کمک می‌کنند، می‌توان استفاده کرد. همچنین، فراهم کردن فضایی برای فعالیت‌های خلاقانه، مطالعه و بازی‌های تربیتی نقش مهمی در توسعه مهارت‌های کودک ایفا می‌کند. به کمک تزئینات موجود در اتاق، می‌توان شخصیت و علایق کودک را در این فضا بازتاب داد و یک محیط دلنشین و تحریک‌کننده برای کودک ایجاد کرد.

اتاق خواب دو نفره

اتاق خواب دو نفره

اگر متاهل هستید، وقتی روز کاری طولانی را پشت سر می گذارید، اتاق خواب دو نفره آخرین پناهگاه شماست، بنابراین باید جایی باشد که برای تزیین و تکمیل آن زمان و هزینه بگذارید. اما تغییر دکوراسیون اتاق خواب دو نفره کمی سخت است چون سلیقه زوجین ممکن است از زمین تا آسمان با هم فرق کند..

دکوراسیون اتاق‌خواب زوج‌هایی که به‌تازگی ازدواج کرده‌اند، باید براساس یک سلیقه دونفره باشد تا هر دو واقعاً از آن لذت ببرند. البته نگران نباشید؛ چون با دانستن ترفندهایی مجبور نیستید در مورد طراحی بر سر همه چیز به توافق برسید، و با کمی تلاش، می‌توانید فضای اتاق‌خواب خود را طراحی کنید.

یکی از ترفندهای دکوراسیون اتاق خواب دونفره این است که بفهمید وسیله‌ای که باید برای هر دوی شما داشته باشید چیست. در واقع، مهم‌ترین عنصر، وسیله یا تغییری که دوست دارید در این فضا ببینید چیست. جواب این سؤال این می‌تواند یک راه عالی برای یافتن زمینه‌های مشترک برای دکوراسیون اتاق‌خواب شما باشد.

اتاق خواب زوجین

اتاق خواب زوجین

به دنبال ایده‌های شیک برای اتاق خواب زوجین هستید؟ پس باید بگوییم فقط به زیبایی دقت نکنید؛ چون اتاق‌خواب‌های مشترک، نه‌تنها باید فضایی کاربردی باشد که بتواند تمام لوازمی را که از دو انسان در یک اتاق نگهداری می‌شود، ذخیره کند، بلکه باید سلیقه هر دو ساکن را نیز راضی کند.

مسلماً، تزیین اتاق خواب زوجین کار ساده‌ای نیست، اما با برنامه‌ریزی دقیق، ایده‌های الهام گرفته از اتاق‌خواب‌های مختلف و احتمالاً کمی سازش، می‌توانید فضایی را ایجاد کنید که کاربردی باشد، هر دو سبک سلیقه را منعکس کند و احساسی شبیه به یک اتاق داشته باشد.

ترکیب سبک‌های سلیقه مردانه و زنانه با هم می‌تواند برای ایجاد یک فضای اتاق خواب زوجین شیک بسیار موفق باشد. پس سعی کنید لوازمی را به کار ببرید که منعکس‌کننده هر یک از شخصیت‌های زن و مرد هستند و یک نقطه مشترک هم در عناصر کلیدی اتاق مانند رنگ یا سرویس خواب پیدا کنید.

اتاق خواب 12 متری

اتاق خواب 12 متری

آیا تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که یک اتاق خواب 12 متری را طوری تزیین کنید که راحت و جذاب باشد؟ اگر جوابتان منفی است باید بگوییم، طراحان حرفه‌ای چنین کاری را انجام داده‌اند. البته شرایط رسیدن به این هدف می‌تواند کمی پیچیده باشد و بنابراین نیاز به سرمایه‌گذاری از جمله خلاقیت دارد. اما بااین‌وجود، اگر تلاش کنید و صبور باشید، می‌توانید به نتایج بی‌عیب و نقصی برسید.

همان‌طور که احتمالاً متوجه شده‌اید، یک اتاق‌خواب باید تمام اقلام موردنیاز ساکنان را برای زندگی راحت داشته باشد. هنگام انتخاب سرویس خواب برای یک اتاق خواب 12 متری متوجه می‌شوید که باید ابعاد نسبتاً متوسطی را انتخاب کنید.

همچنین طراحان داخلی معتقدند رنگ‌های سفید و آبی ملایم برای اتاق‌های کوچک بسیار مناسب هستند. در این میان لوازم دکوری نیز می‌توانند روشن باشند، اما باید از آنها کم استفاده کرد تا دید افراد حاضر در اتاق را خسته نکند.

در یک اتاق کوچک، استفاده‌کردن از قفسه‌ها عالی به نظر می‌رسند، زیرا باعث می‌شوند بسیاری از اقلام کوچک را در آنجا جای دهید. شلف‌های باریک روی دیوارها و یک کنسول روی دیوار، استفاده منطقی از هر سانتیمتر از اتاق‌خواب 12 متری را ممکن می‌کند.

دکوراسیون اتاق خواب عروس

اتاق خواب عروس یک فضای خاص و شگفت‌انگیز است که باید تماشاگران را به دنیای رویایی عشق و همبستگی ببرد. رنگ‌های زنده و آراسته، مخصوصاً رنگهایی همچون صورتی، سفید و طلایی، معمولاً در تزیین اتاق خواب عروس به کار گرفته می‌شوند تا احساس گرما، عشق و شادی ایجاد شود. جزئیاتی مانند پرده‌های حاکمیتی، دسته‌های گل‌های تازه، و مبلمان با طراحی زیبا می‌توانند این احساسات را تقویت کنند. نورپردازی نرم و رومانتیک، انتخاب اسپرسیون‌های هنری شخصی و داشتن فضاهای ذخیره‌سازی زیبا، تمام به هم پیوسته ایجاد می‌کنند تا اتاق خواب عروس نقش یک نقطه آرامش و شادی در زندگی جدید زن و شوهر را ایفا کند.

دکوراسیون اتاق خواب کوچک

دکوراسیون اتاق خواب کوچک

اگر  یک اتاق‌خواب کوچک دارید که به‌سختی یک‌ تخت در آن جا می‌شود. پس لازم است تا جایی که می‌توانید تخت را به دیوار نزدیک کنید و تنها کمی فضا برای قدم‌زدن در امتداد آن بگذارید.

بهتر است یک شلف به دیوار بزنید تا به‌عنوان میز کنار تخت از آن استفاده کنید. اگر جای خالی در طرف دیگر تخت داشتید، می‌توانید یک میز پاتختی بزرگ‌تر قرار دهید. همچنین اگر فضای کمی برای کمددیواری وجود دارد، بهتر است یک ‌تخت خواب با کشو انتخاب کنید.

اگر قفسه لباس ندارید، بهتر است آن را آویزان نکنید و از فضای زیر تخت به‌عنوان کمد لباس خود استفاده کنید. فقط یک نکته را به خود بیاموزید که چیزی را روی زمین قرار ندهید. زیرا این کار به شما احساس داشتن فضای بیشتری را می دهد. این‌ها مهمترین نکاتی هستند که باید برای تغییر دکور اتاق خواب کوچک انجام دهید.

کاغذ دیواری اتاق خواب

مدل پرده اتاق خواب
کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب نقش بسیار مهمی در ایجاد احساس ویژه و جذابیت در این فضا ایفا می‌کند. انتخاب الگو، رنگ، و طرح کاغذ دیواری می‌تواند شخصیت و سلیقه اتاق را تعیین کرده و جوانب مختلف آن را تأثیرگذار سازد. آیا انتخاب شود که کاغذ دیواری با الگوها و طرح‌های گل، خطوط هندسی، یا حتی تصاویر خلاقانه باشد، همه اینها می‌توانند به طراحی داخلی اتاق یک حس دفاعی و دلنشین بخشند. همچنین، کاغذ دیواری می‌تواند نقش مهمی در ایجاد تعادل و هماهنگی با رنگ‌های دیگر اتاق داشته باشد. با انتخاب درست کاغذ دیواری، می‌توان به سرعت اتاق خواب را به یک فضای شخصی و دلنشین تبدیل کرد و حس آرامش و راحتی را به افزایش آورد.

مدل پرده اتاق خواب

بدون شک، مدل پرده اتاق خواب علاوه بر فیلتر کردن نور و حفظ حریم خصوصی در دکوراسیون داخلی این مکان نیز نقش اساسی دارد. در واقع، آنها با افزودن رنگ، بافت، مدل های جذاب و بعد به فضا به زیبایی اتاق‌خواب کمک زیادی می‌کنند.

برای انتخاب پرده اتاق خواب، به‌غیراز زیبایی باید به کارایی آن توجه زیادی کرد. زیرا انتخاب اشتباه پرده می‌تواند به دلیل تغییرات در دریافت نور زیاد و یا حتی کم بر کیفیت خواب شما تأثیر بگذارد.

سعی کنید جنس پارچه پرده اتاق خواب خود را بادقت انتخاب کنید، به‌طوری‌که به طور مؤثری جلوی چراغ‌های خیابان و دیگر منابع نورهای مصنوعی از طریق پنجره را بگیرند. همچنین در انتخاب طرح و رنگ پرده نیز بعد از سلیقه‌تان به دکوراسیون اتاق‌خواب نیز توجه کنید.

چیدمان اتاق خواب

چیدمان اتاق خواب

اگر به دنبال ایده‌هایی برای چیدمان اتاق خواب هستید تا به شما کمک کند فضا را به حداکثر برسانید و محیطی ایدئال برای یک خواب آرام در شب ایجاد کنید، گزینه‌های زیادی وجود دارد که می‌تواند هر اندازه یا شکل اتاق را در خود جای دهد.

بهترین راه برای طراحی فضای اتاق‌خواب، انتخاب سرویس خوابی است که متناسب با آن طراحی شده باشد. اگر می‌خواهید تختی را که قبلاً در فضای دیگری استفاده می‌کردید، در فضای جدیدتان قرار دهید باید بگوییم قبل از قراردادن، اندازه اتاق را در نظر بگیرید.

یک اتاق‌خواب کوچک ممکن است فقط فضایی برای یک تختخواب داشته باشد و فضای کافی برای میزهای کنار تخت را نداشته باشد. همچنین در چیدمان اتاق ‌خواب متوسط ممکن است جایی برای کمد یا صندلی راحتی باشد، درحالی‌که یک اتاق خواب مستر می‌تواند شامل یک فضای استراحت با یک صندلی کوچک یا یک جفت صندلی راحتی در جلوی شومینه نیز باشد.

به‌طورکلی، اتاق‌خواب‌ها به اشکال مختلف، از مربع گرفته تا چیدمان مستطیلی و نامنظم و حتی ممکن است شامل سقف‌های شیب‌دار و طاقچه‌ها باشند. پس با انتخاب بهترین محل برای تخت شروع کنید تا بقیه کارها آسان شود.

بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب بر خلاف آشپزخانه یا حمام کمی آسان‌تر است. زیرا شما به هیچ لوله‌کشی یا وسایل بزرگی برای خرید و نصب نیاز نخواهید داشت. اما ممکن است بخواهید یک یا دو نور اضافه کنید و یا یک شومینه برای روزهای سرد زمستان در آن نصب کنید.

به‌طورکلی، بازسازی و تزیین مجدد اتاق‌خواب بسیار ارزان‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود. مگر اینکه به فونداسیون جدید، دیوارها، سقف و تعداد زیادی از عناصر دیگر نیاز داشته باشید. همچنین ازآنجایی‌که کف‌پوش اتاق‌خواب باید حس گرما، ایمنی و آرامش را منتقل کند؛ بنابراین، گزینه‌های سخت مانند کاشی و سرامیک فقط در مناطقی توصیه می‌شود که رطوبت بالایی دارند. در غیر این صورت، به کف‌های نرمی فکر کنید که برای پاهای برهنه مناسب هستند، مانند کف‌پوش لمینت.

توجه داشته باشید که پیروی از ترندهای رنگ در دکوراسیون داخلی اتاق‌خواب می‌تواند خسته‌کننده باشد؛ زیرا همیشه با رنگ‌هایی که شما دوست دارید مطابقت ندارند. پس فضای داخلی اتاق‌خواب خود را با هر رنگی که دوست دارید، رنگ‌آمیزی کنید.

ممنون از همراهی شما با مدوسادکور.

مراحل طراحی دکوراسیون اتاق خواب

  • چه رنگ هایی برای اتاق خواب مناسب است ؟
    چه رنگ هایی برای اتاق خواب مناسب است ؟
  • مهم ترین بخش در شروع چیدمان دکوراسیون اتاق خواب چیست ؟
    انتخاب تخت مناسب که ابعادی متناسب با اتاق خواب شما داشته باشد بسیار مهم است .
لوگو مدوسا دکور

تحریریه مدوسا دکور

مجله مد و دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *