جستجو

ثبت‌نام

زیباترین فروشگاه اپل در نیویورک

زیباترین فروشگاه اپل در نیویورک2

دنیای تکنولوژی و اینترنت باعث شده که اکثر افراد بیشتر خریدهایشان را به طور آنلاین و بدون اینکه از محل زندگی خود جابه‌جا شوند انجام دهند و به جای غرق شدن در هیاهوی خیابان‌ها با یک فنجان چای منتظر رسیدن بسته پستی‌شان باشند. اما حالا تصور کنید که یکی از همین شرکت‌های توسعه دهنده تکنولوژی که تمام ادوات را جهت راحتی شما فراهم می‌کند، قرار است محصولات خود را به صورت حضوری به نمایش و فروش بگذارد. به نظر شما این فروشگاه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟. در این مطلب قرار است در مورد زیباترین فروشگاه اپل در نیویورک با شما سخن بگوییم. در ادامه با مدوسادکور همراه باشید.

زیباترین فروشگاه اپل در نیویورک3

تمام مراکز تجاری بزرگ دنیا و کمپانی‌های بزرگ دنیا که خدمات به مشتری‌هایشان ارائه می‌کنند، به دنبال ایجاد یک فضای خاطره انگیز و جذاب هستند. شرکت‌های تجاری بزرگی مثل سونی و سامسونگ و همچنین فروشگاه‌های زنجیره‌ای تمام تلاششان را برای اینکه در خیابان جلوه دیگری از خود نشان بدهند و خاص به نظر برسند انجام می‌دهند. اپل هم از این قاعده مستثنی نیست و تمام تلاش خود را در راستای جلب توجه و خاطره انگیز کردن خرید شما خواهد کرد.

یکی از اصول موثر در فروش، تاثیرگذاری بر روی افراد با استفاده از المان‌های اغراق آمیز ظاهری است که در اولین برخورد مشتری با فضا صورت می‌گیرد. به کار گیری چنین روش‌هایی قطعا در افزایش فروش شما و شکلگیری برند و شخصیت آن بسیار کمک خواهد کرد.

فروشگاه اپل در نیویورک 1

در خیابان‌های نیویورک که قدم می‌زنید، در خیابان پنجم چشمتان به یک مکعب شیشه‌ای جذاب می‌خورد که قطعا شما را مجذوب خود خواهد کرد. فروشگاه پلاک 767 به نوعی زیباترین فروشگاه اپل در نیویورک است. این فروشگاه از دوشنبه تا یکشنبه و به طور بیست و چهار ساعته سرویس ارائه می‌کند. در ادامه بیشتر در مورد این فروشگاه سخن خواهیم گفت.

زیباترین فروشگاه اپل در نیویورک4

اولین قابی که از این فروشگاه در خاطر شما ثبت خواهد شد، یک نمای شیشه‌ای جذاب است که از چهار طرف کاملا شفاف می‌باشد، در کنار نیمکت‌های فانتزی بیضوی شکل به چشم خواهد خورد. در مرکز این مکعب شیشه‌ای می‌توانید لوگوی جذاب شرکت اپل را مشاهده کنید که به رنگ سفید خودنمایی می‌کند. یک مکعب شیشه‌ای که در میان ساختمان‌های بلند نیویورک خودنمایی می‌کند و مثل نگینی در بین آسمانخراش‌های بلند خود را به نمایش می‌گذارد. این قاب شیشه‌ای و شفاف آنقدر جذاب است که حتی شلوغی و همهمه در شهر بزرگ نیویورک هم نمی‌تواند مانع نمایش آن شود.

زیباترین فروشگاه اپل در نیویورک5

به داخل فروشگاه که می‌روید با یک پله گردان و مارپیچ بسیار زیبا رو به رو خواهید شد. این پله شما را به فضای داخلی فروشگاه اپل هدایت خواهد کرد. به سمت زیر زمین. پلکان مارپیچ کروم رنگ که ستون میانی آن هم مثل یک آینه عظیم استوانه‌ای شکل باعث انعکاس بیشتر نور می‌شود و فضا را بزرگتر و مرموزتر جلوه می‌دهد. استفاده از این استوانه باعث می‌شود که حین پایین رفتن از پله‌ها شما کاملا از فضای شهری فاصله بگیرید و در همین حین که خود را هنگام پایین رفتن از پله‌ها تماشا می‌کنید، اندک اندک از هیاهو و شلوغی خارج شوید و به دنیای اپل وارد شوید.

زیباترین فروشگاه اپل در نیویورک

خوش آمدید، اینجا یکی از فروشگاه‌های زیبای اپل در شهر نیویورک است. حالا شما به کمک المان‌های جذاب معماری آماده یک خرید خوب و مطمئن با خیال راحت هستید. می‌توانید در بین مدل‌های مختلف موبایل و لپ تاپ و لوازم جانبی مختلف که هر یک به نوعی باعث سریع‌تر و راحت‌تر شدن زندگیمان شده‌اند قدم بزنید و انتخاب کنید. قطعا تا مدت‌ها این خرید به یاد ماندنی در ذهن خریداران خواهد ماند و مطمئناً دوباره سری به این فروشگاه خواهند زد.

فروشگاه اپل در نیویورک 2

سخن نهایی

طراحی دکوراسیون فروشگاه‌ها به امری مهم در افزایش روند فروش و ساخت برند تبدیل شده است. برندهای بزرگ هم با ایده پردازی‌های مختلف در طراحی دکوراسیون فروشگاه‌های خود، همواره در حال رقابت برای افزایش کیفیت خرید مشتریانشان هستند.

شما همچنین می‌توانید درمورد مدرن ترین ایستگاه مترو ایران در مقاله ای دیگر از سایت مدوسادکور بخوانید.

در این مطلب در مورد یکی از زیباترین فروشگاه‌های اپل در کشور آمریکا سخن گفتیم. نظرتان در مورد این فروشگاه چیست؟

لوگو مدوسا دکور

محمد دلجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *