جستجو

ثبت‌نام

5 رنگ محبوب طراحی داخلی در سال 2023

پنج رنگ محبوب طراحی داخلی در سال 2023

5 رنگ محبوب طراحی داخلی در سال 2023 هرساله سازمان دبلیو جی اس ان که مرجع جهتنی گرایش‌های مردمی در طراحی در دنیا شناخته می‌شود با همکاری شرکت کالورو ( coloro ) که متخصص بین المللی در صنایع رنگ، نساجی، مد و سایر صنایع خلاق هستند رنگ‌هایی که هر ساله بیشتر بر سر زبان‌ها می‌افتند را تجزیه‌، تحلیل و بررسی می‌کنند.

این فرایند با نظر سنجی انجام شده توسط هر دو شرکت در چندین کشور و در قاره های مختلف انجام می‌شود. این نظر سنجی صنایع مختلف مثل مد، سبک زندگی، دکوراسیون داخلی، فناوری و زیبایی را پوشش می‌دهد. این تحقیقات در قاره های آمریکا، اروپا، آفریقا و آسیا منجر به یک دید و منظر جهانی از دلایل ایجاد کننده این مد می‌شود. در ادامه با مدوسادکور همراه باشید تا با این رنگ ها آشنا شوید.

1- Pantone 7524

این رنگ جزو 5 رنگ محبوب طراحی داخلی در سال 2023 است. یک رنگ پر انرژی و بسار جذاب که به رنگ قرمز نزدیک است و شما با استفاده از این رنگ می‌توانید انرژی و جنب و جوش را با خود به همراه بیاورید. به طور کلی رنگ قرمز و طیف‌های مختلف آن باعث افزایش تمرکز و هیجان در شما می‌شوند. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد استفاده از این رنگ در دکوراسیون داخلی خود داشته باشید، مقاله ما با عنوان دکوراسیون خانه به رنگ قرمز را مطالعه کنید.

1

2- Pantone 7687

رنگ بعدی پر طرفدار که توسط سازمان دبلیو جی اس ان انتخاب شده است و جزو 5 رنگ محبوب طراحی داخلی در سال 2023می باشد آبی است. آبی نماد اعتماد به نفس و آرامش است و رنگ مناسبی برای اتاق خواب و اتاق نشیمن می‌باشد. شما با استفاده از این رنگ فضای بسیار کم استرسی را ایجاد می‌کنید و همین موضو بر فعالیت‌های شما اثر مثبتی خواهد گذاشت. اگر می‌خواهید اطلاعات دیگری در خصوص استفاده از رنگ آبی در خانه خود را داشته باشید، مقاله دکوراسیون خانه به رنگ آبی را مطالعه کنید.

2

3- Pantone 472c

این رنگ هاله‌ای از رنگ صورتی را دارد که به رنگ نارنجی نزدیک است. استفاده از این رنگ بینابینی به دلیل سایه‌های فراوانی که دارد می‌تواند در خانه شما فضایی متفاوت ایجاد کند و حس جدیدی رت منتقل کند. بکار گیری این رنگ به صورت پاستلی و همچنین استفاده از آن به عنوان رنگ مکمل رنگ سفید نیز بسیار تاثیرگذار و جالب توجه خواهد بود. اتاق نشیمن با استفاده از این رنگ از حالت سرد و بی روح خارج شده و روح و جان تازه ای به خود می‌گیرد.

3

4-Pantone 5487c

رنگ چهارم یکی از طیف‌های رنگ سبز است. رنگ سبز در دکوراسیون داخلی یک رنگ تقریبا خاص است که کمتر کسی سراغ آن می‌رود. دلیل موفقیت این رنگ و مبوب ماندن آن این است که رنگ سبز رنگ طبیعت است. این رنگ و طیف‌های مختلف آن یادآور محیط طبیعی اطراف ماست و از جذابیت‌های آن این است که فضای طبیعت را به درون خانه منتقل خواهد کرد. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد دکوراسیون داخلی خانه به رنگ سبز کسب کنید، مقاله دکوراسیون خانه به رنگ سبز را مطالعه کنید.

4-1

5- Pantone 5295c

رنگ آخری که به سراغ آن می‌رویمیکی از طیف‌های رنگ بنفش است. این رنگ نیز به انتخاب سازمان دبلیو جی اس ان و شرکت کالورو به عنوان رنگ محبوب و پر طرفدار در سال 2023 انتخاب شده است. رنگ بنفش رنگ آرامش است. این رنگ با توجه به نحوه ساخت آن که در قدیم بسیار مشکل و پر هزینه بوده، به عنوان رنگ سلطنتی شناخته می‌شود. استفاده از این رنگ در دکوراسیون داخلی می‌تواند فضای آرام و بسیار لوکسی را برای شما ایجاد کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از استفاده از این رنگ در دکوراسیون منزل خود، مقاله دکوراسیون خانه به رنگ بنفش را مطالعه کنید.

5-1

سخن نهایی

در این مقاله درمورد 5 رنگ محبوب طراحی داخلی در سال 2023 با شما سخن گفتیم. امیدواری که این مطلب در انتخاب رنگ مناسب در منزل شما کمک بسیاری کرده باشد. ممنون از همراهی شما با مدوسادکور.

لوگو مدوسا دکور

محمد دلجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *