جستجو

ثبت‌نام

جدیدترین ایستگاه مترو امروز فعال می‌شود، افتتاح مترو پرند

افتتاح-مترو-پرند

گسترش خطوط حمل و نقل ریلی در شهر تهران به سمتی می‌رود که خطوط از شهر خارج شده و پهنای سرویس دهی متروی تهران به خارج از شهر هم در شرق، غرب و جنوب گسترش یافته.روز گذشته، پنجشنبه نهم آذر ماه 1402 افتتاح مترو پرند در حضور رئیس جمهور و دیگر مسئولان صورت گرفت.

جدید ترین ایستگاه ناوگان مترو تهران، ایستگاه مترو پرند، از جمعه دهم آذر ماه شروع به مسافرگیری می‌کند و رسما از روز شنبه 11 آذر ماه از ساعت 7 الی 19 فعالیت خود را شروع خواهد کرد. امیدواریم که این ایستگاه بتواند بار زیادی از حمل و نقل پرند را به دوش بکشد و موثر واقع شود. این ایستگاه و خط منتهی به آن توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) ساخته شده است.

افتتاح-مترو-پرند-2

ایستگاه مترو شهر پرند در انتهای خط یک مترو تهران در خطی فرعی که به سمت فرودگاه امام خمینی کشیده شده است قرار دارد.

خط یک متروی تهران

به بهانه ایستگاه جدیدی که در انتهای خط یک متروی تهران افتتاح شده است، بد نیست اطلاعاتی در مورد این خط به شما ارائه دهیم. خط یک متروی تهران در حال حاضر طولانی‌ترین خط متروی درون‌شهری است. این خط که با رنگ قرمز در نقشه متروی تهران خودنمایی می‌کند. این خط شمال تهران را به جنوب تهران به وسیله‌ی 29 ایستگاه متصل می‌کند که البته از امروز و با افتتاح ایستگاه شهر پرند این تعداد به 30 ایستگاه افزایش یافته است.

تا پیش از افتتاح ایستگاه پرند اگر در ایستگاه اول خط یک مترو تهران سوار قطار شوید و در ایستگاه آخر پیاده شوید حدودا ۷۱ دقیقه طول خواهد کشید تا این ۳۷.۵ کیلومتر را با مترو طی کنید. که قطعا با افتتاح ایستگاه جدید این مسافت و زمان بیشتر نیز خواهد شد.

افتتاح-مترو-پرند-3

ایستگاه‌های خط یک مترو تهران شامل تجریش، قیطریه، شهید صدر، قلهک، دکتر شریعتی، میرداماد، شهید حقانی، شهید همت، مصلی امام خمینی، شهید بهشتی، شهید مفتح، شهدای هفتم تیر، طالقانی، دروازه دولت، سعدی، امام خمینی، پانزده‌خرداد، خیام، میدان محمدیه، شوش، پایانه جنوب، شهید بخارایی، علی‌آباد، جوانمرد قصاب، شهر ری، پالایشگاه، شاهد – باقرشهر، حرم امام خمینی، کهریزک و شاهد می‌شود.

ممنون از همراهی شما با مدوسادکور.

لوگو مدوسا دکور

محمد دلجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *