جستجو

ثبت‌نام

رنگ سال 2024 معرفی شد

رنگ-سال-2024

هر ساله در ماه‌های آخر هر سال پیش از شروع سال نوی میلادی جدید مجلات مهم مد و فشن و مراجع مهم دکوراسیون رنگ‌های ترند و جدید سال جدید را منتشر و معرفی می‌کنند. کمپانی‌های جهانی مختلفی که در حوزه تولید رنگ رنگ سال 2024 را اعلام کرده‌اند. رنگ‌هایی که هر یک، چشم‌اندازی منحصربه‌فرد از آینده را به روی فضاهای زندگی ما می‌گشایند. کمپانی مطرح (Benjamine Moore) رنگ سال 2024 را به همراه برخی دیگر از رنگ‌های ترند خود را معرفی کرد. در ادامه با مدوسا دکور همراه باشید.

معمولا معتبر ترین رنگ سال توسط شرکت پنتون اعلام می‌شود. و رنگ سال را رنگی می‌دانند که این شرکت معرفی می‌کند. رنگ سال 2024 معرفی شده توسط پنتون را می‌توانید در مقاله زیر بخوانید

کارشناسان مد و رنگ در تلاش برای به تصویر کشیدن حالات و آرزوهای سال آینده، به سمت سایه‌های ملایم و آرام گرایش پیدا کرده‌اند و امیدوارند که بر خلاف امسال، سال آینده سالی با آرامش بیشتری باشد.

رنگ-سال

بنجامین مور به عنوان یک شرکت شیمیایی آمریکایی (مستقر در مونتویل در ایالت نیوجرسی کشور ایالات متحده آمریکا) فعال در حوزه‌ی تولید رنگ و پوشش‌های سطحی به تازگی رنگ سال 2024 میلادی را در یک بیانیه‌ی مطبوعاتی اعلام کرده است: آبی نوا ۸۲۵

رنگ سال 2024

رنگ “آبی نوا ۸۲۵” به عنوان سایه‌ای اشباع شده و ظریف از رنگ آبی (یک هماهنگی پر جنب و جوش میان آبی و بنفش)، رنگی است که در عینِ حفظ آرامش وآسودگی فضا، جذابیت قابل توجهی را نیز به آن می‌افزاید. این رنگ با دوگانگی منحصربه‌فرد خود، رنگ اصلی سرد را با ته‌رنگ‌های گرم متعادل می‌کند.

رنگ-سال2


آندریا ماگنو ، مدیر بازاریابی و توسعه رنگ کمپانی بنجامین مور درباره رنگ سال ۲۰۲۴ می‌گوید:
“آبی نوا ۸۲۵، یک رنگ فریبنده و جادویی است! نت‌های گرم در این رنگ سرد، همان چیزی است که به آن عمق می‎‎بخشد و آن را جذاب می‌کند. نور و تاریکی، گرمی و خنکی و… همه و همه به شیوه‌ای غیرمنتظره اما متقاعدکننده در کنار هم قرار می‌گیرند.

این کمپانی هشت رنگ ترند دیگر برای سال 2024 رت نیز معرفی کرده که در تصویر زیر می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

ممنون از همراهی شما با مدوسادکور.

رنگ-های-ترند-سال-2024
لوگو مدوسا دکور

محمد دلجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *