جستجو

ثبت‌نام

رنگ سال 2024 توسط پنتون معرفی شد

رنگ سال 2024

کمپانی معتبر پنتون بالاخره رنگ سال 2024 را معرفی کرد. پنتون بهترین و معتبرترین کمپانی تعیین رنگ سال و همچنین مرجع جهانی رنگ است که امسال هم رنگ PANTONE 13-1023 Peach Fuzz را به عنوان رنگ سال معرفی کرده است. این رنگ لحنی سبک و میوه‌ای که صلح و آرامش را القا می‌کند دارا است. در ادامه با مدوسادکور همراه باشید.

مقتدر ترین کمپانی حوزه رنگ جهان می‌گوید سایه انتخاب شده، دلپذیری و شفقت را منتقل می‌کند. مرجع رنگ جهان اعلام کرده است که ما نیاز به آرامش داریم. و تنها یک رنگ وجود دارد که سطح کافی از آرامش و گرما را فراهم می‌کند.

رنگ-سال-2024-2

مطمئناً آرامش بخشیدن به دنیای شکسته ما مانند سفارشی بلند برای ترکیبی از رنگ صورتی و نارنجی است. اما در یک انتشار خبری، مدیر اجرایی پنتون، لیتریس آیزمن، اظهار داشت: «هلو فوز تعلق را به ارمغان می‌آورد، الهام‌بخش تنظیم مجدد و فرصتی برای پرورش است.»

در سال‌های اخیر، پنتون بر روش‌هایی تاکید کرده است که رنگ انتخابی آن جسارت و سرزندگی را القا می‌کند، اما به نظر می‌رسد هلو فوز که به عنوان رنگ سال 2024 معرفی شده است انرژی متفاوتی را به میز می‌آورد. لوری پرسمن، معاون مؤسسه رنگ پنتون، در همین بیانیه خبری با اعلام این سایه گفت: “رنگی است که آغوش گرم و صمیمانه‌اش پیامی از شفقت را منتقل می‌کند و حساسیت دلپذیر آن افراد را گرد هم می‌آورد و روح را غنی می‌کند.”

رنگ-سال-2024-3

یکی دیکر از متخصصین رنگ پنتون نیز می‌گوید: ما در زندگی خود دچار آشفتگی‌های زیادی می‌شویم و به رنگی نیاز داریم که پرورش‌دهنده‌ی روانمان باشد! یک سایه‌ی گرم و دنج و بسیار قابل لمس. ما احساس می‌کنیم که در چنین زمانی، لمس کردن واقعا مهم است – لمس دیگران و جمع کردن آنها در خانه‌هایمان.ما فکر می‌کنیم که هلویی، یک رنگ نوستالژیکِ قابل توجه است! شاید بیشتر به رنگ یک زن. و رنگی که می‌تواند در کمد لباس مردانه و محیط اطرافمان نیز حضور داشته باشد…

نظر شما راجع به رنگ سال 2024 (رنگ سال 1403) چیست؟

ممنون از همراهی شما با مدوسادکور.

لوگو مدوسا دکور

محمد دلجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *