جستجو

ثبت‌نام

رستوران جدید رونالدو افتتاح شد

رستوران-جدید-رونالدو

یکی از اصلی‌ترین سرمایه گذاری‌ها و سرگرمی‌های افراد مشهور، خصوصا ورزشکاران اینه که تو حوزه‌هایی به جز ورزش فعالیت کنن و زمینه‌ای برای بعد از پایان دوران حرفه‌ای ورزش خودشون داشته باشن. کریستیانو رونالدو ستاره سرشناس فوتبال هم به تازگی شعبه دوم رستوران خود در اسپانیا که آن را با رافائل نادال تنیسور مشهور و افسانه‌ای اسپانیا شریک است، افتتاح کرد. رستوران جدید رونالدو در تاریخ 22 سبتامبر امسال یعنی جمعه هفته گذشته در والنسیا اسپانیا افتتاح شد.

رستوران-جدید-رونالدو-2

رستوران‌های زنجیره‌ای تاتل که در جاهای مختلف دنیا شعبه دارد، شعبه جدیدی را در شهر والنسیا افتتاح کرده است. تیم جدید پشتیبانی رستوران جدید تاتل، افراد با تجربه و آموزش دیده‌ای هستند که  همه جنبه های برند را پوشش می دهند از آشپزخانه و اتاق غذاخوری گرفته تا روابط با تامین کنندگان، خدمات بار، پذیرایی و کارکنان.

رستوران-جدید-رونالدو-3

این رستوران در ساختمان تاریخی بورس والنسیا قرار گرفته است. پروژه تاتل در سال 2014 توسط مانوئل کامپوس گولار، آبل ماتوتس پراتس، رافائل نادال و کریستیانو رونالدو آغاز شد. این رستوران در والنسیا قرار است در منوی خود غذاهای اصیل متعلق به والنسیا را نیز قرار دهد. مهمانان می توانند مشتاقانه منتظر سبزیجات تازه باغی و پائلای کلاسیک والنسیا، در کنار سایر لذت ها باشند. در ضمن  تاتل والنسیا وعده موسیقی زنده را در تمام شب‌ها می‌دهد، و یک مجموعه موسیقی متنوع شامل کوارتت‌های جلد، گروه‌های فلامنکو و نمایش‌های دی‌جی توسط هنرمندان بین‌المللی را ارائه می‌دهد.

همچنین می‌توانید بخوانید: محل اقامت رونالدو در تهران

لوگو مدوسا دکور

محمد دلجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *