جستجو

ثبت‌نام

ماجرای بالن های قرمز در آسمان تهران

ماجرای بالن‌های قرمز در تهران

احتمالا شما هم این روز ها بالن های قرمز رنگ رو در آسمان تهران دیدید. ولی آیا می‌دونید که وقتی این بالن هارو توی یک منطقه می‌بینید یعنی یک خبر های خوبی در اون منطقه هست. با مدوسادکور همراه باشید تا ببینیم قضیه این بالن ها چیه.

در چند روز اخیر شایعه شده بود که به دلیل حمایت از مردم فلسطین این بالن ها در آسمان شهر تهران به پرواز درآمده اند. اما این بالن ها حاوی پیام دیگری برای تهرانی ها هستند.

اگر دقت کرده باشید این بالن های قرمز بیشتر در نزدیکی ایستگاه های متروی در دست راه اندازی و پروژه های عمرانی در حال بهره برداری قرار گرفته اند.

طبق گفته برخی از خبرگزاری ها، شهرداری تهران با به پرواز درآوردن این بالن های قرمز در آسمان تهران قصد دارد این خبر را به شهروندان بدهد که در این منطقه یک پروژه عمرانی شاخص در حال احداث است و تا آخر سال و حداکثر تا بهار سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

پس با دیدن این بالن های قرمز در آسمان تهران این خبر به ما می‌رسد که یک خدمت یا امکان جدید قرار است که به این منطقه اضافه شود. البته طبق گفته ها کار های روزمره شهرداری، مثل تعویض آسفالت و … شامل این پروژه ها نمیشن.

همچنین می‌توانید بخوانید: کاخ ثابت پاسال، کاخ سفید ایران

لوگو مدوسا دکور

تحریریه مدوسا دکور

مجله مد و دکوراسیون

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *