جستجو

ثبت‌نام

کافه کارگاه شکلات سازی ساعدی نیا

کارگاه-شکلات-سازی-ساعدی-نیا1

به تازگی در مرکز تجاری ارگ تجریش در شمال شهر تهران یک کافه و کارگاه شکلات سازی توسط برند ساعدی نیا که قطعا اسمی آشنا برای دوست‌داران شیرینی است، تاسیس شده است. امروز قرار است تا در مورد کافه کارگاه شکلات سازی ساعدی نیا و به طور کلی ویژگی‌های این کانسپت چدید از کافه‌ها با شما سخن بگوییم. در ادامه با مدوسادکور همراه باشید.

کارگاه شکلات سازی ساعدی نیا

کافه و کارگاه شکلات سازی در واقع کانسپتی جدید از کافه در ایران است که در این سبک از کافه به طور همزمان می‌توان چند کار مختلف را به انجام رساند. در این سبک از کافه شما می‌توانید همزمان از امکانات یک کافه با منویی کامل شامل آیتم های نوشیدنی و شیرینی و شکلات بهره ببرید و در کنار آن خرید کنید. در کافه کارگاه شکلات سازی ساعدی نیا در کنار لذت بردن از کافه که سوهان و شکلات های دستساز خالص و دمنوش های بسیار متنوع شما می‌توانید از نزدیک از تماشای روند جذاب تولید، از دانه میوه کاکائو تا شکلات ببینید.

کارگاه-شکلات-سازی-ساعدی-نیا3

منوی این کافه شگفتی‌های عجیبی را مقابل پای شما خواهد گذاشت. منویی پر از نوشیدنی‌های سرد و گرم که قطعا در هیچ کجا نظیر آن را نخواهید دید. هات چاکلت های با شکلات خالص یا نوشیدنی های سرد بر پایه شکلات real.

اما یکی از جالب‌ترین آیتم‌های کارگاه شکلات سازی ساعدی نیا به شکلات ارتباطی ندارد و نوشیدنی جدید و جالبی بر پایه سوهان است. سوهان نوش، نوشیدنی جدیدی است که قطعا طعم جذاب و جدید آن شما را شگفت زده خواهد کرد. مجموعه ساعدی نیا یکی از اصلی‌ترین مجموعه‌های تولید سوهان در ایران و به مرکزیت شهر قم است.

کارگاه-شکلات-سازی-ساعدی-نیا0

شکلات‌های جذاب این کارگاه، تماما real و دستساز و با کره کاکائوی خالص تهیه می‌شوند و تمامی آیتم های شکلاتیتولید شده در کارگاه شکلات سازی ساعدی نیا با همین شکلات‌ها تولید می‌شوند. و البته برای اولین بار می‌توانید. روی همه شیرینی‌هایی که سفارش می‌دهید شکلات خالص داشته باشید.

کارگاه-شکلات-سازی-ساعدی-نیا2

فروشگاه و کارگاه شکلات سازی ساعدی نیا در مساحتی حدودا 400 متری در آبان ماه 1402 در محله تجریش تهران افتتاح شده است. این کافه در مجتمع تجاری ارگ تجریش واقع شده است. این فروشگاه در تمامی روزهای هفته از ساعت 7 الی 23 پذیرای مشتریان است.

کارگاه-شکلات-سازی-ساعدی-نیا4

کافه و کارگاه شکلات سازی ساعدی نیا در سه بخش کارگاه شکلات دستساز، کافه و فروش کلیه محصولات برند “محمد ساعدی نیا” مشغول به فعالیت است. محصولات مجموعه ساعدی نیا شامل سوهان، شکلات، گز و نوقا، دراژه، چای و دمنوش، قهوه، حلوا ارده، خرما و شیرینی و کوکی است.

اگر شما هم به این کارگاه و کافه رفته‌اید برای ما از تجربه خود در این مکان بنویسید.

ممنون از همراهی شما با مدوسادکور.

لوگو مدوسا دکور

محمد دلجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *