جستجو

ثبت‌نام

پارادیزو رستوران ایتالیایی امیرحسین آرمان در کرج

رستوران امیر حسین آرمان در کرج

این روزها رستوران ایتالیایی پارادیزو در منطقه عظیمیه کرج، به یکی از بهترین رستوران‌های این منطقه تبدیل شده است. این رستوران با مدیریت امیرحسین آرمان، بازیگر معروف ایرانی، مزه‌ای متفاوت از غذاهای ایتالیایی را به شما ارائه می‌کند. در این مقاله مدوسا دکور به معرفی این پارادیزو یا رستوران امیرحسین آرمان پرداخته‌ایم.

رستوران امیرحسین آرمان؛ رستورانی ایتالیایی در عظیمیه کرج

ویژگی ‌های رستوران امیرحسین آرمان

پارادیزو با منویی متفاوت و متنوع از برترین فست‌فودهای ایتالیایی و انواع غذاهای دریایی، توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند. یکی از نکات برجسته این رستوران، قیمت مناسب غذاها نسبت به کیفیت بالای آنهاست که به محبوبیت بیشتر این مکان منجر می‌شود. منوی رستوران امیر حسین آرمان از انواع پیتزاها، پاستاها، انواع سالادها و نوشیدنی‌هایی مانند کوکتل موهیتو، اسموتی و شیک‌های مختلف تشکیل می‌شود.

ویژگی ‌های رستوران امیرحسین آرمان

محیط آرام و دلنشین این رستوران نیز به مشتریان امکان می‌دهد تا با آسودگی خیال از غذاهای خوشمزه لذت ببرید.

ساعات کار رستوران امیرحسین آرمان

رستوران ایتالیایی پارادیزو همه روزه از ساعت ۱۲ الی ۱۷ و ۱۹ الی ۲۴ پذیرای مشتریان عزیز است. این مکان عظیمیه بین میدان مهران و گلستان بعد از گلستان چهارم قرار دارد و تلفن‌های رزرو و تماس آن ۳۲۵۴۳۷۷۰، ۳۲۵۶۳۰۰۷ و ۳۲۵۶۳۰۰۸ هستند.

نتیجه‌گیری

اگر به دنبال یکی از بهترین رستوران‌ها در کرج هستید، ما به شما رستوران ایتالیایی پارادیزو یا رستوران امیر حسین آرمان را در عظیمیه پیشنهاد می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر و ویدئوها به صفحه اینستاگرام paradiso_karaj مراجعه کنید.

لوگو مدوسا دکور

نسرین نیک‌نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *