جستجو

ثبت‌نام

کپسول استراحت در فرودگاه مهرآباد

کپسول-استراحت-در-فرودگاه

خیلی از افراد هستن که کارشون اونا رو مجبور میکنه که بی وقفه در حال سفر باشن و از این پایانه به اون پایانه و از این فرودگاه به فرودگاه دیگه تو رفت و آمد باشن. این آدما خیلی از مواقع براشون این اتفاق میوفته که حتی تو زمان‌هایی که نیاز به خواب و استراحت روی تخت خواب اتاقشون دارن رو تو فرودگاه و مسیر میگذرونن. امروز قراره با شما در مورد کپسول استراحت در فرودگاه مهرآباد و دیگر فرودگاه‌ها صحبت کنیم و اصلا در این باره بگیم که این کپسول‌های استراحت چه کاربردی دارن و سودشون برای ما چیه؟. در ادامه با مدوسادکور همراه باشید.

کپسول-استراحت

بسیاری از مواقع افراد درگیر سفرهای چند مرحله‌ای طاقت فرسا میشن که باعث میشه زمان زیادی رو تو فرودگاه باشن، به همین دلیل محلی برای استراحت و ریلکسیشن برای افراد در فرودگاه‌ها در نظر گرفته شده. کپسول‌های استراحت در فرودگاه به همین منظور طراحی شدن تا شما بتونید با خیال راحت‌تری در فرودگاه وقت بگذرونید و آرامش بیشتری رو در این محیط پر تحرک و بسیار شلوغ تجربه کنید. این کپسول ها در ایران و در فرودگاه مهرآباد هم تعبیه شدن و به مسافران این امکان رو میدن تا بتونن کمی آروم بگیرن و هیاهو و استر سفر رو کنترل کنن و به سمت آرامش حرکت کنن.

برای پروازهایی که تاخیر دارن، پروازهایی که خصوصا در ایران کم هم نیستن، وجود چنین فضاهایی باعث میشن تا شما زمان بهتری رو در فرودگاه سپری کنین و اندکی راحت‌تر این زمان خسته کننده که باید منتظر پرواز بمونین رو بگذرونین.

کپسول-استراحت2

خوشبختانه برای چنین افرادی، فرودگاه‌های بیشتری در حال نصب گزینه‌های خواب هستن که به مسافران در حال حمل و نقل اجازه میده تا خوابی سریع و با کیفیت داشته باشن. حضور این کپسول‌های استراحت در فرودگاه مهرآباد گام مهمی در راستای افزایش بهره وری از زمان و به کارگیری وقت به بهترین نحو ممکن است. شما با پرداخت مبالغ مختلفی که به صورت پلکانی افزایش پیدا میکنه می‌تونید از این کپسول‌های استراحت در فرودگاه استفاده کنید.

کپسول-استراحت-در-فرودگاه-2

استفاده از این کپسول‌ها در فرودگاه مهرآباد برای یک ساعت 50 هزار تومان، برای دو ساعت 100 هزار تومان و برای سه ساعت 140 هزار تومان هزینه داره.

استفاده از این کپسول‌ها در اکثر مکان‌های دنیا، خصوصا در فرودگاه‌ها بسیار رایجه و بسیار از آنها استقبال شده است. به طوری که با سرعت زیادی به کارگیری این روش برای فضای استراحت افراد در حال افزایش است. یکی از اصلی‌ترین فواید و مزایای این کپسول‌ها اینه که شما امکان استراحت رو در شرایط شلوغ و پر از خستگی خواهید داشت و این کار باعث افزایش بهره وری و انرژی افراد در طی سفر است. این کپسول‌ها به شما کمک می‌کنه که بتونید شرایط آرامی رو در حین زمانی که در انتظار پرواز بعدی هستید تجربه کنید.

ممنون از همراهی شما با مدوسادکور.

لوگو مدوسا دکور

محمد دلجو

8 پاسخ

  1. باید توی تمام ترمینال‌ها باشه من الان تو ترمینال ۴ هستم داره بارون شدید میاد فوق‌العاده خسته ام و نای راه رفتن ندارم حتی برم چیزی بخورم چه برسه برم ترمینال ۱ یا دو

  2. سلام من 2 ماه پیش از این محل استراحت استفاده کردم خیلی عالی و خوبه فقط اینکه از من بابت 1 ساعت 100هزار گرفت، خوب منم حقیقتش بعد از اینکه اومدم بیرون بعد از استراحت اصلا یادم نبود بگم و اون خانم هم اصلا حرفی نزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *