جستجو

ثبت‌نام

10 ترکیب رنگ جدید برای رنگ اتاق خواب

10 ترکیب رنگ جدید برای اتاق خواب

رنگ، در طراحی دکوراسیون هر فضایی رنگ اصلی ترین المان است و برای شروع هر نوعی از دیزاین لازم است تا پیش از هرچیزی به این موضوع فکر کنیم که چگونه رنگ مناسب را انتخاب کنیم. انتخاب رنگ وابسته به متغیرهای بسیاری است. عواملی مثل کاربری، سلیقه و میزان تناسب رنگ با فضا از مهم‌ترین عوامل انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون داخلی خانه است. امروز و در این مطلب قصد داریم تا در مورد رنگ اتاق خواب با شما سخن بگوییم و با بررسی عوامل مختلف انتخاب بهترین رنگ برای اتاق خواب را به شکل راحت‌تر و مطمئن‌تری در پیش بگیرید.

انتخاب رنگ برای اتاق خواب به شکل‌های متفاوتی امکان پذیر است. در ادامه ده ترکیب رنگی جذاب که برای رنگ اتاق خواب بزرگسال و همچنین کودکان مناسب است را معرفی خواهیم کرد در ادامه با مدوسادکور همراه باشید.

10 ترکیب جذاب برای رنگ اتاق خواب

ترکیب رنگ نقش مهمی در انتقال ما به خلق و خوی متفاوت دارد. بنابراین، هنگام انتخاب ترکیب رنگ خانه رویایی خود به خصوص اتاق خواب، شخصی ترین فضای خانه، باید بسیار خاص باشید. ترکیب رنگ در دیوارهای اتاق خواب شما بازتاب مستقیم شخصیت خانواده شماست، انتخاب و ایجاد ترکیب رنگ مناسب یکی از فرآیندهای دشوار برای افراد است. رنگ‌های رنگ دیوار در سایه‌های مختلفی هستند و هنگام تصمیم‌گیری در مورد سایه‌های متعدد موجود برای یک رنگ، سردرگمی اجتناب‌ناپذیر است. بنابراین، ما به شما تعدادی از بهترین ایده های ترکیبی دو رنگ را برای دیوارهای اتاق خواب و رنگ های دقیق رنگ برای بازسازی آن پیشنهاد می کنیم.

1- نیلی و سفید

آبی و سفید نیلی یک پالت آرامش بخش برای اتاق خواب شما است. گرمتر از آبی، نیلی هدف آبی را با محیطی گرم برآورده می کند. دیوارهای نیلی غنی همراه با سفید تیز به نظر می رسند و محیطی دنج را ایجاد می کنند. این ترکیب را می توان دقیقاً با استفاده از Nippon Paint’s Tremont Blue (NP PB 1519A) و سفید (NP OW 1081 P) بازسازی کرد. نیلی با رنگ سفید یک انتخاب واضح ترکیبی دو رنگ برای دیوار اتاق خواب شما است.

رنگ نیلی و سفید برای اتاق خواب

2- قهوه‌ای و کرم

رنگ قهوه‌ای در ترکیب زیبایی با کرم ظاهری زیبا به فضای خواب شما می دهد. یک آرایش چوب تیره با این ترکیب، سطح زیبایی اتاق خواب شما را افزایش می دهد. سایه درخشان این ترکیب آن را به یک ایده طرح رنگ عالی تبدیل می کند.

اتاق خواب قهوه ای و کرم

3- یاسی

رنگ سفید محفوظ با رنگ یاسی به عنوان ترکیب رنگ اتاق خواب شما آن را خاص‌تر و فردی‌تر می کند. این یکی از ترکیبات کمیاب رنگ اتاق خواب است و این ترکیب هاله ای آرام بخش می دهد که خواب را تقویت می کند. رنگ یاسی که در برخی فضاها رنگ لوندر نیز نامیده می‌شود احساس بسیار جذابی را منتقل می‌کند که مملو از آرامش است.

دکور اتاق خواب با رنگ یاسی

4- آبی روشن و زرد درخشان

دو رنگ که نشان دهنده روشنایی و شادی هستند مانند زرد مطلق و آبی کلاسیک فقط حالات خوب اطراف شما را تشدید می کنند. رنگ‌های آبی کلاسیک نیپون (NP BGG 1581 D) و زرد مطلق (NP YO 1113 A) این ترکیب را دقیقاً نشان می‌دهند و اتاق خواب شما را بزرگ‌تر می‌کنند.

آبی روشن و زرد درخشان برای دکوراسیون اتاق خواب

5- سایه های خاکستری

خاکستری یک رنگ خنثی است، مزیت استفاده از خاکستری این است که به خوبی با سایه های خود ترکیب می شود. این رنگ خاکستری را به یک رنگ اجباری تبدیل می کند تا بهترین ترکیب دو رنگ را برای دیوار اتاق خواب شما ایجاد کند. اگرچه تک رنگ به نظر می رسد را می توان با استفاده از Weathervane (NP N 1987 T) انجام داد، اما خاکستری یکی از ساده ترین رنگ هایی است که جذابیت درجه یک اتاق خواب شما را افزایش می دهد.

ایجاد سایه های خاکستری برای تزیین اتاق خواب

6- قهوه‌ای روشن و سبز کم رنگ

همه رنگ های رنگ اتاق خواب نیازی به ربودن کانون توجه ندارند. در واقع برخی از رنگ ها جلوه ای جادار به فضا می دهند. قهوه‌ای روشن و سبز کم‌رنگ یکی از این ترکیب‌ها است که ممکن است چشم‌نواز نباشد اما حسی خاکی و طبیعی را به اتاق خواب شما منتقل می‌کند. ترکیب رنگ ظریف یکی از بهترین رنگ ها برای دیوار اتاق خواب است.

اتاق خواب با رنگ قهوه ای و سبز

7- سبز لیمویی و صورتی روشن

این دو رنگ هستند که به خوبی با هم تطابق دارند. این ترکیب به اتاق خواب شما هاله‌ای انرژی بخش و جوان می‌بخشد. این ترکیب رنگ اتاق خواب را می توان با استفاده از شنل سبز Nippon (NP BGG 1680 A) و Wisely Pink (NP R 1278 P) اجرا کرد. این ترکیب فرار از رختخواب را در صبح‌های زود برای شما بسیار آسان می کند.

رنگ سبز لیمویی و صورتی برای اتاق خواب

8- هلویی و سفید

جالب است که هلویی یکی از رنگ هایی است که به راحتی اتاق ها کمک می کند و می تواند اثر آرام بخشی داشته باشد. استفاده از رنگ های هلویی و سفید در دیوارهای اتاق خواب می تواند اتاق خواب شما را گرمتر کند. این رنگ ها آرامش خاصی را برای خواب سبک تر ایجاد خواهند کرد.

هلویی و سفید برای دکور اتاق خواب

9- صورتی کدر و بژ

صورتی با بژ یک ترکیب دو رنگ عالی برای اتاق خواب است. این سایه ظریف می تواند گرم یا سرد به نظر برسد و پس زمینه ای آرام در هر سبک اتاق خواب ایجاد می کند. رنگ بژ خنثی بودن با رنگ شرابی باعث می شود اتاق خواب شما جذاب به نظر برسد. این ترکیب رنگ خصوصا برای دختران جوان یک ایده سلطنتی، لوکس و جذاب خواهد بود.

دکور اتاق خواب با رنگ صورتی کدر و بژ

10- سایه های بنفش

رنگ بنفش در طیف‌ها و سایه‌های مختلف و آهنگ نور آنقدر خوب کنار هم قرار می گیرند که این افسانه را می شکند که چند رنگ فقط برای رنگ‌های هستند. طبیعت مجلل و بازیگوش بنفش ایده رنگ اتاق خواب است اگر می خواهید یک ترکیب رنگ منحصر به فرد و در عین حال ظریف اتاق خواب داشته باشید.

سایه های بنفش برای دکوراسیون اتاق خواب

سخن نهایی

اکنون که 10 مورد برتر خود را مقابل شما قرار داده‌ایم، شما باید ترکیب رنگی را انتخاب کنید که بیشتر با شخصیت شما مطابقت دارد. برای انتخاب رنگ اتاق خواب راه‌های متفاوتی وجود دارد. اما در هر مسیری که قدم می‌گذارید مهم‌ترین اصل که علاقه شخصیتان است را فراموش نکنید.

ممنون از همراهی شما با مدوسادکور.

لوگو مدوسا دکور

محمد دلجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *