جستجو

ثبت‌نام

دکور پشت تلوزیون

دکور پشت تلوزیون

تلوزیون شما چه در اتاق خواب و چه در سالن نشیمن باشد سزاوار یک جایگاه ویژه است. یکی از بخش‌هایی که نیاز به طراحی دارد. ایجاد یک قاب خاص و یا استفاده از سنگ آنتیک و حتی کاغذ دیوراری و رنگ آمیزی متفاوت با دیگر بخش‌های خانه می‌تواند فضای اتاق نشیمن و تی وی روم شما را بسیار جذاب و متفاوت جلوه دهد. در این مقاله سعی داریم شما را با ایده‌های مختلف دکور پشت تلوزیون آشنا کنیم و تصاویری از آنها را برایتان به نمایش بگذاریم. پس اگر قصد تغییر دکوراسیون پشت تلوزیون خود را دارید با مدوسا دکور همراه باشید و این مطلب را از دست ندهید.

1

سال هاست که در بسیاری از خانه ها ساهد آن هستیم که تلوزیون بر روی دیوار نصب می‌شود. این کار علاوه بر ای اینکه باعث می‌شود تلوزیون به هیچ هنوان سقوط نکند، موجب زیبایی بصری بیشتر و عدم نیاز به فضا برای قرار دادن میز هم می‌شود.

2

دکور پشت تلوزیون با کاغذ دیواری

کاغذ دیواری یک انتخاب ساده برای دکور پشت تلوزیون است. دنیای کاغذ دیواری ها پر است از طرح ها و رنگ های مختلف، پس هیچ محدودیتی برای انتخاب ندارید. ولی اگر می‌ خواهید پشت تلوزیون خود را کاغذ دیواری کنید، حتما باید به چند نکته توجه داشته باشید.

1- به اندازه دیوار توجه کنید

3

وقتی تلوزیون بر روی دیوار قرار می‌گیرد، دید کاغذ دیوار بشدت کاهش می‌یابد. پس برای دیوار های کوچک بهتر است تا بسمت انتحاب طرح های ساده تر بروید. چرا که منطقی نیست که یک طرح خاص و بزرگ روی دیوار باشد و بخشی از آن توسط تلوزیون پوشیده شده باشد.

2- تاثیر دکور پشت تلوزیون بر روی بیننده

4

کسانی که بیشتر فیلم می‌بینند یا بازی می‌کنند بهتر است تا از کاغذ دیواری های ساده تر استفاده کنند. زیرا طرح های رنگارنگ و عجیب و غریب می‌تواند حواس بیننده را پرت کند. اگر می‌خواهید حواستان از روی فیلم یا بازی پرت نشود کاغذ دیواری های تک رنگ انتخاب مناسبی برای شما هستند. اگر هم بطور عمده استفاده زیادی از تلوزیون ندارید، مطمئناً می‌توانید از طرح های شلوغ تر هم استفاده کنید، مانند کاغذ دیواری هایی با طرح های هندسی.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
لوگو مدوسا دکور

محمد دلجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *