جستجو

ثبت‌نام

جاده تندرستی ایران مال، جدیدترین مسیر تندرستی ایران

جاده-تندرستی-ایران-مال

افراد بسیاری هستند که ورزش را به عنوان اصل مهمی از زندگی خود قرار داده و این کار در برنامه هر روزه آنها وجود دارد. برخی از افراد هستند که به طور هفتگی مشغول به ورزش کردن می‌شوند و وقت خود را در باشگاه‌های ورزشی مختلف می‌گذرانند. اما عده خیلی زیادی هستند که تنها فعالیت بدنی آنها به پیاده روی است. یکی از ساده‌ترین و سالم‌ترین ورزش‌های جهان. جاده‌ها و مسیرهای مختلفی در طول سالیان مختلف برای پیاده روی و نرم دوی در ایران ساخته شده است. امروز یکی از مدرن‌ترین و جدید‌ترین مسیرهای تندرستی در ایران را به شما معرفی خواهیم کرد. جاده تندرستی ایران مال. در ادامه با مدوسادکور همراه باشید.

جاده تندرستی ایران مال

یکی از بهترین مکان‌ها برای دویدن و پیاده روی قطعا جاده سلامت ایران مال است. این مسیر در یکی از پنج مرکز خرید بزرگ جهان، ایران مال، قرار دارد. مرکز خرید ایران مال با مساحتی در حدود یک میلیون و هفتصد هزار متر مربع در منطقه ۲۲ تهران واقع شده که لقب بزرگ‌ترین مجتمع تجاری خاورمیانه را بر عهده دارد. در بام این مرکز خرید مسیری قرار گرفته که فرصت خوبی را به افراد برای پیاده روی و دویدن می‌دهد.

در سال‌های اخیر جاده‌های سلامتی نقش مهمی در تغییر دادن سبک زندگی مردم و به تحرک واداشتن آنها داشته‌اند. جاده تندرستی ایران مال یکی از مجهز‌ترین مکان‌ها برای انجام تحرکات ورزشی است. جاده‌های سلامتی یا تندرستی به طور کلی مسیرهای پباده روی استانداردی است که شرایط لازم را برای ورزش کردن فراهم می‌آورد.

جاده-تندرستی-ایران-مال2

جاده تندرستی ایران مال که طول آن به 1.5 کیلومتر و عرض آن به 180 متر می‌رسد، یکی از مناسب‌ترین جاده‌های تندرستی ایران است. این مکان حتی شرایط مناسبی را برای افرادی که همواره به صورت حرفه‌ای ورزش می‌کنند و به دنبال مکانی ثابت برای ورزش می‌گردند، ایجاد می‌کند. این جاده تندرستی، با کف‌پوش‌های مدرن و استاندارد ایتالیایی پوشیده شده و به مردم این امکان را ‌می‌دهد تا در یک هوای پاک با فاصله از دود و دم مرکز شهر، به گشت و گذار و ورزش بپردازند. مسیر پیاده روی که در بام ایران مال قرار دارد، به مراجعین امکان جدید و ویژه‌ای را می‌دهد تا بتوانند از این فضا حداکثر استفاده ممکن را ببرند و در کنار خرید از این امکانات نیز در جهت سلامتی بهره ببرند.

ویژگی‌های جاده تندرستی ایران مال

این جاده تندرستی دارای فضای سبز بسیار مناسبی است. در اطراف و انتهای مسیر هم رستوران‌ها و کافه‌های مختلفی قرار دارد که شما می‌توانید برای استراحت به سمت آنها بروید و به صرف یک میان وعده سبک بپردازید. یک باغ تالار هم در کنار مسیر قرار دارد که افراد می‌توانند از آن لذت ببرند. محیط آرام این مسیر هر کسی را وسوسه می‌کند تا آخر هفته‌های خود را در این مکان بگذراند. در کنار این جاده تندرستی، انواع ورزش‌ها و سرگرمی‌های دیگری را مثل اسکواش، بولینگ، سینما، استخر و سونا و همچنین اسپا، تجربه کنید و از آنها لذت ببرید.

در کنار این ویژگی‌های خوب جاده تندرستی ایران مال دارای ایستگاه های پزشکی و رفاهی سیار است.

جاده-تندرستی-ایران-مال3

ساعت کاری و هزینه ورودی جاده تندرستی ایران مال

اول از همه باید بگوییم استفاده از جاده تندرستی ایران مال برای همه شهروندان کاملا رایگان و بدون هزینه است. جاده تندرستی ایران مال که در غرب تهران و در منطقه 22 تهران قرار دارد، از اردیبهشت ماه سال 1401 به طور رسمی کار خود را آغاز کرد و استفاده از آن برای شهروندان آغاز شد. این مسیر تندرستی جدید و مدرن و مجهز، در تمام ساعات شبانه روز برای مردم قابل استفاده است و تمام مسیر طوری طراحی شده که امکانات لازم برای استفاده از این جاده در هر ساهتی از شبانه روز فراهم باشد.

جاده-تندرستی-ایران-مال4

امیدواریم که بتوانید در جاده تندرستی ایران مال لحظات خوشی را سپری کنید. ممنون از همراهی شما با مدوسادکور.

لوگو مدوسا دکور

محمد دلجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *