جستجو

ثبت‌نام

چند مدل کابینت سفید طوسی شیک برای آشپزخانه

کابینت سفید طوسی شیک برای آشپزخانه

این روزها مدل کابینت سفید طوسی محبوبیت زیادی پیدا کرده است و در آشپزخانه‌های مدرن به فراوانی به چشم می‌خورد. حال این سؤال مطرح می‌شود که چرا ترکیب رنگ کابینت طوسی و سفید، تا به این اندازه پرطرفدار است؟ احتمالاً به این خاطر که کابینت سفید و طوسی نه تنها با منعکس ساختن نور طبیعی، فضای آشپزخانه را متحول می‌سازد، بلکه می‌تواند آشپزخانه را نیز بزرگ‌تر از اندازۀ معمول خود نشان دهد. رنگ‌های طوسی و سفید جزو رنگ‌های خنثی هستند که در کنار یکدیگر، ترکیب زیبایی را به وجود می‌آورند.

کابینت سفید طوسی برای آشپزخانه

از آن‌جایی که آشپزخانه یکی از قسمت‌های بسیار مهم هر خانه‌ای محسوب می‌شود، زمانی که تصمیم به تغییر دکوراسیون آن می‌گیرید، انتخاب رنگ مناسب برای کابینت، یکی از مباحثی است که ذهن اکثر مشتریان را درگیر خود خواهد کرد. بر همین اساس در این مقاله قصد داریم به منظور سهولت در انتخاب رنگ کابینت، انواع مدل کابینت سفید طوسی را مورد بررسی قرار دهیم.

انواع مدل کابینت سفید طوسی

ترکیب رنگ کابینت سفید و طوسی در دکوراسیون آشپزخانه

استفاده از رنگ‌های خنثی در انتخاب کابینت آشپزخانه، انتخابی متناسب و هوشمندانه است. زیرا این قبیل رنگ‌ها، در طیفی قرار دارند که به راحتی با سایر رنگ‌ها ست و هماهنگ شده و می‌توانند ترکیبی ایده‌آل بسازند. از سوی دیگر، استفاده از رنگ‌های روشن، نور بیشتری را در فضا انعکاس می‌دهند. این ویژگی در آشپزخانه‌های کوچک، بسیار لازم و ضروری است و کمک می‌کند که آشپزخانه‌ای دلباز و روشن داشته باشید. کابینت سفید طوسی، یکی از همین موارد بوده که هر دو خصوصیت را با هم داراست. در واقع رنگ‌های سفید و طوسی، رنگ مورد علاقۀ بسیاری از طراحان داخلی هستند. این ترکیب فوق‌العاده، انتخاب بسیار خوبی به عنوان کابینت سفید طوسی در آشپزخانه مدرن است. این سبک از کابینت‌ها، به خوبی با انواع طرح‌ها و رنگ‌های دیگر خانه و آشپزخانه ست می‌شوند.

ترکیب رنگ کابینت طوسی و سفید

ویژگی‌های کابینت سفید طوسی

انتخاب کابینت سفید و طوسی، سبب ایجاد طرحی ویژه و جذاب در آشپزخانه شما می‌شود. این ترکیب رنگی زیبا، احساس گرمی و نشاط را به محیط خانه می‌آورد. علاوه بر این، از این رنگ می‌توان در سبک‌های مدرن و نئوکلاسیک استفاده کرد. با انتخاب این ترکیب رنگ زیبا، نمای خانه و آشپزخانه شما بسیار خاص خواهد شد. نکتۀ جالب توجه این‌که، مدل کابینت سفید طوسی به دلیل تنوع بالا، برای هر نوع سلیقه‌ای مناسب است. از مهم‌ترین ویژگی‌های کابینت سفید و طوسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویژگی‌های کابینت سفید و طوسی

 • ترکیب رنگ طوسی و سفید، می‌تواند حس تمیزی را به بیننده القا کند.
 • از لحاظ بصری، ترکیب رنگ سفید و طوسی، حس آرامش را به مخاطب منتقل می‌کند.
 • کابینت سفید طوسی هم برای آشپزخانه‌های بزرگ و هم برای آشپزخانه‌های کوچک مناسب است.
 • این ترکیب رنگ، بسیار جدید و مدرن بوده و فضایی مجلل را در خانه و آشپزخانه شما ایجاد می‌کند.
 • می‌توانید از کابینت‌های سفید و طوسی و ترکیب‌های مرتبط، در سبک‌های کلاسیک و مدرن استفاده کنید.
 • این هارمونی رنگ، ترکیبی است که کنتراست و تفاوت رنگی بالایی دارد. با این حال از رنگ تیره در ترکیب آن استفاده نشده است. به همین خاطر سبب ایجاد عمق در دیوار آشپزخانه می‌شود.
 • یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های رنگ‌های خنثی این است که سازگاری بالایی با رنگ‌های دیگر دارند. از این رو می‌توانید این ترکیب را با رنگ‌های دیگر ست کنید و نگران هماهنگی دکوراسیون خود نباشید.
سازگاری بالای رنگ‌های خنثی با سایر رنگ‌ها

مدل‌های مختلف کابینت سفید طوسی برای آشپزخانه

شاید برای شما کمی تعجب‌آور باشد، اما زیباترین و محبوب‌ترین آشپزخانه‌ها، آن‌هایی هستند که دیوارها و کابینت‌های طوسی روشن و سفید دارند. در واقع، طراحان داخلی ترجیح داده‌اند که به جای استفادۀ پراکنده از رنگ خاکستری در آشپزخانه‌ای با کابینت سفید، از رنگ طوسی به عنوان رنگ غالب استفاده کنند. در ادامه به مدل‌های مختلف و جذاب کابینت طوسی سفید برای آشپزخانه اشاره خواهیم کرد:

مدل‌های مختلف کابینت سفید طوسی برای آشپزخانه

کابینت سفید طوسی مدرن

کابینت‌های مدرن، تداعی‌کنندۀ مدرنیته بوده و حسی سرشار از آرامش را برای شما به همراه خواهند داشت. با توجه به سبک مدرن طراحی شده در خانه‌های امروزی، کابینت‌های مدرن نیز نظر اکثر مخاطبان را به خود جلب کرده است. به خصوص این‌که رنگ طوسی در کابینت، مورد پسند بیشتر مشتریان است. با این حال، گاهی اوقات مشتریان به دلیل خنثی بودن رنگ طوسی، از انتخاب آن به صورت تک رنگ صرف نظر می‌کنند. در این صورت، طراحان استفاده از کابینت سفید طوسی مدرن را با ترکیب رنگ طوسی و سفید به شما پیشنهاد می‌کنند. این ترکیب رنگ، جلوۀ کار شما را دو چندان کرده و رضایت شما را به همراه می‌آورد.

کابینت سفید طوسی مدرن

کابینت سفید طوسی کلاسیک

کابینت سبک کلاسیک، به مدلی از کابینت گفته می‌شود که منبت‌کاری، تاج و یراق‌آلات پرزرق و برق در کنار ستون‌های ابزار خوردۀ آن به چشم می‌خورد. به طوری که نوعی جل ال و شکوه در این آشپزخانه به نمایش گذاشته می‌شود. در حال حاضر کابینت کلاسیک، طرفداران بسیار زیادی دارد و برای مشتریانی که فضای آشپزخانه آن‌ها وسیع است، به شدت پیشنهاد می‌شود. این مدل کابینت‌ها بیشتر از رنگ‌های گرم و مشابه چوب تهیه می‌شوند.

کابینت سفید طوسی کلاسیک

با این حال، اگر می‌خواهید در کنار منبت‌کاری‌های زیبا، از ترکیب رنگی در کابینت‌های کلاسیک خود استفاده کنید، مدل کابینت سفید طوسی کلاسیک، بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. در این سبک، کابینت ممبران یکی از پرطرفدارترین طرح‌ها بوده و طراحی و کیفیت بی‌نظیر آن، نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است.

کابینت سفید طوسی کلاسیک برای آشپزخانه بزرگ

کابینت سفید طوسی ام‌دی‌اف

این مدل کابینت، هم می‌تواند از ام‌دی‌اف مات تشکیل شده باشد و هم ام‌دی‌اف براق. کابینت‌های سفید طوسی براق معمولاً درخشندگی بیشتری داشته و بیشتر به چشم می‌آیند. با این حال، در نهایت این مشتری است که تصمیم می‌گیرد نوع براق آن را انتخاب کند یا نوع مات. کابینت‌های ام‌دی‌اف معمولاً در دو نوع ساده و طرح‌دار که همگی طرح چوب دارند، در بازار موجود هستند. کابینت طرح‌ چوب، از سادگی بیش از حد کابینت‌ها می‌کاهد. با این حال اگر به دنبال یک آشپزخانه ساده و بی‌آلایش هستید، کابینت ام‌دی‌اف ساده می‌تواند گزینۀ مناسب‌تری برای شما باشد.

کابینت سفید طوسی ام دی اف

کابینت سفید طوسی های‌گلاس

کابینت های‌گلاس یک مدل کابینت بسیار شفاف و درخشنده است. به طوری که انعکاس نور و تصاویر، در بدنۀ این نوع کابینت‌ها به وضوح مشاهده می‌شود. درخشندگی بسیار بالای کابینت های‌گلاس، سبب شده این متریال، زیبایی فوق‌العاده‌ای داشته باشد و گزینۀ بسیار مناسبی برای آشپزخانه‌های کوچک و کم نور باشد. در صورتی که کابینت سفید طوسی با متریال های‌گلاس، مد نظر شما باشد، این مدل کابینت می‌تواند زیبایی خاصی به آشپزخانه شما ببخشد.

کابینت سفید طوسی های‌گلاس

بهترین مدل کابینت برای آشپزخانه‌های کوچک و بزرگ

اگر آشپزخانه شما بزرگ است و فضای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توانید رنگ طوسی تیره را برای این منظور انتخاب کنید. اما باید در نورپردازی آن دقت شده و به خاطر به جا ماندن جای دست روی آن، زود به زود تمیز شوند. در خانه‌های کوچک که فضای کمی دارند، می‌توانید از رنگ‌های سفید و طوسی روشن بهره ببرید. به خصوص اگر متریال به کار رفته در آن از نوع براق و های‌گلاس بوده و نورپردازی مناسبی برای آن به کار رفته باشد. در حقیقت این کار کمک می‌کند که فضای آشپزخانه شما بزرگ‌تر نشان داده شود.

بهترین مدل کابینت سفید طوسی برای آشپزخانه‌های کوچک و بزرگ

سؤالات متداول

کابینت سفید طوسی آشپزخانه

 • چرا کابینت سفید طوسی برای تمام مدل‌های دکوراسیون مورد استفاده قرار می‌گیرد؟
  کابینت آشپزخانه با این ترکیب رنگ به خاطر داشتن دو رنگ خنثی در ترکیب خود، برای همۀ دکوراسیون‌ها مناسب است.
 • کابینت سفید طوسی تیره برای چه آشپزخانه‌هایی مناسب‌تر است؟
  مدل کابینت سفید طوسی تیره برای آشپزخانه‌های بزرگ که نورگیری آن‌ها زیاد است، مناسب‌تر خواهد بود.
 • کابینت های‌گلاس سفید طوسی برای چه آشپزخانه‌هایی مناسب‌تر است؟
  این مدل کابینت به دلیل براق بودن، برای تمام آشپزخانه‌ها مناسب است. با این حال بهترین گزینه برای آشپزخانه‌های کوچک است.
لوگو مدوسا دکور

بهجت فلاح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *