جستجو

ثبت‌نام

ویلای متروکه داریوش اقبالی در محله زعفرانیه تهران

خانه داریوش اقبالی

در سال‌های اخیر خبرهای مختلفی درباره‌ی خانه و محل زندگی هنرمندان و نحوه زندگی آنها شنیده شده است. هنرمندانی که سالها در گوشه و کنار این شهر زندگی کرده‌اند و رفته رفته با گسترش و پیشرفت رسانه‌ها و سرعت بالای نشر اطلاعات این روزها کار سخت‌تری برای دور شدن از حاشیه دارند. در این مطلب به سراغ خانه متروکه و قدیمی داریوش اقبالی رفته‌ایم. خانه‌ای که ویدئوی آن در اخبار روزهای اخیر بسیار بازنشر شده است. در ادامه با مدوسادکور همراه باشید تا در بخش اخبار مربوط به سلبریتی‌ها این بار در مورد خانه داریوش اقبالی در تهران و در محله زعفرانیه باهم سخن بگوییم.

در شهر تهران خانه‌های قدیمی و دنج بسیاری هستند که همچنان جلوه و هویت قدیمی شهر را با خود به همراه دارند. در روزهایی که برج‌های بلند که طراحی و ساخت اکثر آنها هیچ سنخیتی با تهرانی که به خاطر داریم ندارند، حضور این خانه‌ها باعث می‌شوند تا به نوعی به گذشته متصل بمانیم .

خانه داریوش اقبالی در تهران

در محله زعفرانیه و در خیابان کوه پیما ویلایی قدیمیم و متروکه وجود دارد که گفته می‌شود متعلق به داریوش اقبالی، خواننده سرشناس ایرانی، است که سالها بلا استفاده باقی مانده است. خانه‌ای که ظاهر آن مارا به سالهای دهه پنجاه شمسی می‌برد. داریوش اقبالی برای جراحی و معالجه صورتش به انگلستان سفر کرده بود که در حین سفر او در ایران انقلاب رخ داد و او دیگر به ایران بازنگشت. او سابقه زندانی در رژیم پهلوی به مدت 26 ماه را نیز دارد.

با توجه به مهاجرت ناگهانی داریوش اقبالی گفته می‌شود که برخی از اموال او در ایران دست نخورده باقی مانده است که این خانه نیز یکی از آنها است.  تصاویر از داخل محوطه و ساختمان این ویلا بسیار دلگیر است و مشخص است که این ویلا خاطرات بسیاری را در خود جای داده.

ممنون از همراهی شما با مدوسادکور.

لوگو مدوسا دکور

محمد دلجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *