جستجو

ثبت‌نام

دکوراسیون خانه 45 متری + تصاویر

دیزاین خانه 45 متری

برای چیدن دکوراسیون خانه های کوچک باید دقت زیادی به خرج دهیم و از تمام فضای موجود بهترین استفاده را ببریم تا خانه ای گرم و دلباز داشته باشیم. حتما خانه هایی کوچک زیادی را دیده اید که متراژ خانه بیشتر از آنچه هست بنظر می‌رسد. در اینجا دکوراسیون خانه 45 متری را بررسی می‌کنیم که با سبک مینیمالیستی دیزاین شده و یک اتاق خواب، یک اتاق نشیمن، یک سرویس بهداشتی و یک آشپزخانه اپن دارد. در ادامه با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

دکوراسیون منزل 45 متری

از آنجایی که سبک مینیمال به دنبال سادگی در طراحی است بهتر است تا از رنگ های روشن تر استفاده کنیم. اشباع این رنگ ها نسبتا زیاد است، حس شادی ایجاد می‌کند و حس دلباز بودن را به محیط خانه می‌بخشد. پس شاید بهترین سبک برای دکوراسیون خانه 45 متری همین سبک مینیمال باشد.

دکوراسیون سبک مینیمالیستی، ملایم و بسیار ساده تر از سایر سبک های چیدمان خانه است. و با خطوط ساده و کمی تضاد رنگی تزئین می‌شود. همچنین از سایر وسایل تزئینی با جنس های مختلف، مانند استیل، چوب و … هم می توان استفاده کرد تا حس مد و کاربردی بودن دکوراسیون به چیدمان افزوده شود. در دکوراسیون این خانه 45 متری که تصاویر آن را مشاهده می‌کنید علاوه بر موارد فوق، در کل فضای داخلی خانه کمد های دیواری قرار گرفته اند تا استفاده از فضا آسان تر شود و همچنین کل فضای منزل قابل استفاده باشد.

دیزاین منزل 45-50 متری

برای چیدمان کابینت های این خانه 45 متری سعی شده است تا از تمام فضای ایت آشپزخانه کوچک استفاده شود تا مشکلی از لحاظ کم بودن کابینت آشپزخانه نداشته باشیم. همچنین یک میز نهار خوری چهار نفره کوچک مناسب با فضا هم در آشپزخانه قرار گرفته تا محیط آشپزخانه از سالن پذیرایی جدا شود. و همچنین فضای مناسبی برای صرف وعده های غذایی باشد

دکوراسیون خانه 45 متری

طراحی یک درب کشویی برای اتاق خواب باعث می‌شود تا فضای میز کار و لاندری روم از اتاق خواب جدا شده و اتاقی دلنشین تر داشته باشیم. درصورت نیاز می‌توان این درب کشویی را باز کرد و از تمام فضای اتاق استفاده کرد. این درب کشویی باعث افزایش روشنایی فضا می شود و همچنین با ترکیب خطوط ساده نیز جلوه های بصری زیبایی را به محیط می‌دهد.

دیزاین منزل 45 متری

شاید قرار دادن ماشین لباسشویی داخل اتاق کار یا اتاق خواب ایده جالبی بنظر نرسد. اما در این خانه ماشین لباسشویی ها داخل باکس مخصوص خود قرار گرفته اند و حسی مانند یک لاندری روم کوچک را به این بخش می دهد. همچنین یک میزکار سفارشی هم در این بخش قرار گرفته تا برای انجام امور روزمره هم یک فضای بسیار دلنشین داشته باشیم.

لوگو مدوسا دکور

تحریریه مدوسا دکور

مجله مد و دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *